Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

 

 Pēdējās izmaiņas veiktas 2015. gada maijā

Ievads

Norwex Baltic  ( turpmāk tekstā "Norwex", "mēs", "mums", vai "mūsu") ievēro un ir apņēmusies aizsargāt jūsu privātumu, sekojot zemāk aprakstītajai politikai.

Šī politika (kopā ar mūsu lietošanas noteikumiem un jebkuriem citiem dokumentiem) apraksta personisko informāciju, mēs vācam no jums, vai arī, ka jūs sniedzat mūsu mājas lapas www.norwex.biz, www.norwex.lv un jebkurā citā Norwex vietnē, un kā šo informāciju varam izmantot.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet saprast mūsu politiku un praksi attiecībā uz savu personisko informāciju un to, kā mēs izturamies pret to. Izmantojot vai piekļūstot mūsu mājas lapām, jūs piekrītat šo konfidencialitātes politiku. Šī politika var mainīties, un ja jūs turpināt izmantot tīmekļa vietnes, ir uzskatāma par piekrišanu šādām izmaiņām, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet šo politiku, jo iespējami atjauninājumi.

Bērni līdz 13 gadu vecumam

Šī mājas lapa ir paredzēta lietošanai personām, kas saniegušas 13 gadu vecumu. Ja esat jaunāks par 13 gadiem, lūdzu, pamest šo tīmekļa vietni. Gadījumā, ja mēs uzzināsim, ka mēs esam savākuši personisko informāciju no bērna līdz 13 gadu vecumam bez vecāku piekrišanas, mēs dzēsīsim šo informāciju.

Informācija, ko iegūstam par jums

Mēs vācam vairāku veidu informāciju no un par lietotājiem mūsu mājas lapas, tajā skaitā: informāciju, kuru jūs sniedzat mums, kā arī informāciju, ko mēs iegūstam, kad jūs pārvietojaties pa mājas lapu (atrašanās vietas datus, IP adreses, lietošanas informāciju u.c.), kā arī informāciju, mēs saņemam no trešajām personām (piemēram, mūsu biznesa partneriem. 

Jūsu sniegtā informācija mums

Mēs varam apkopot un izmantot šādu informāciju, ka jūs sniedzat mums:

§  Informācija, ko jūs sniedzat, aizpildot veidlapas par mūsu mājas lapas. Tas ietver datumu un dzimšanas vietu, finanšu konta numuru (piemēram, norēķinu konta numurs), maksājumu kartes numuru (piemēram, kredītkarti, debetkarti, u.c.), sociālās apdrošināšanas numuru, amatu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, adrese, uzvārds, vārds un jebkuru citu informāciju, brīdī, kad reģistrējaties izmantot mūsu mājas lapas, parakstāties uz mūsu pakalpojumiem, izvietojat materiālus un pieprasāt papildu pakalpojumus vai informāciju;

§  Informācija, kuru sniedzat, kad jūs piedalāties konkursā vai citā veicināšanas pasākumā;

§  Informācija, kuru sniedzat, kad jūs ziņojat par problēmu ar mūsu mājas lapu;

§  Jūsu sarakstes (tostarp e-pasta adreses), ja jūs tās atsūtat mums;

§  Jūsu atbildes uz aptaujām, ko mēs varētu jums lūgt aizpildīt pētniecības nolūkos, lai gan jums nav obligāti jāatbild uz tām;

§  Sīkāku informācija iegūsiet veicot pasūtījumu, izmantojot mūsu mājas lapu.

 Informācijas izmantošana

Mēs izmantojam informāciju, ko iegūstam par jums, vai ka jūs sniedzat mums, ieskaitot jebkādu personisko informāciju, šādos veidos:

§  Izveidot mūsu mājas lapu un tās saturu piemērotā un efektīvā veidā, kas atbilst jums un jūsu datoram;

§  Lai nodrošinātu Jūs ar informāciju, produktu vai pakalpojumu, ka jūs pieprasāt no mums;

§  Lai pildītu savas saistības, procesus un īstenotu savas tiesības, kas izriet no jebkādiem līgumiem, kas noslēgti starp jums un mums;

§  Jums paziņotu par izmaiņām mūsu pakalpojumos;.

§  Mārketinga un reklāmas vajadzībām;

§  Saņemtu maksājumus no jums.

Mēs varam izmantot jūsu informāciju, vai atļaut rūpīgi izvēlētas trešās personas izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums par precēm un pakalpojumiem, kas varētu interesēt jūs, ja jūs esat piekrituši sazināties šādiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai mēs izmantot jūsu informāciju šādā veidā, vai arī sniegt informāciju trešajām pusēm mārketinga mērķiem, lūdzu, pārbaudiet sazinieties ar mums.

Atkarībā no tā, vai jūs esat devuši savu piekrišanu, mēs varam izmantot datus, vai atļaut izvēlētai trešās personas  izmantot datus, lai sniegtu jums informāciju par precēm un pakalpojumiem, kas var interesēt jūs, un sazināties pa e-pastu vai telefonu.

Ja jūs jau esat klients, mēs tikai sazināties ar jums, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus (e-pastu vai SMS), lai informētu par precēm, ko jūs jau iepriekš iegādājāties vai pakalpojumu, ko iepriekš izmantojāt.

Tehnoloģiju izmantošana

Tāpat kā lielākā daļa tīmekļa pakalpojumu sniedzēju, mēs apkopojam informāciju par mājas lapas apmeklējumu (-iem). Apkopojam informāciju, kas ir brīvi pieejama - informāciju par interneta pieslēgumu, ieskaitot jūsu IP adresi, operētājsistēmas un pārlūkprogrammas tipu, izmantojot to sistēmas administrēšanas uzlabošanai un  mārketinga mērķiem.

IP adreses

Ja saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem, IP adreses un līdzīgu tiek uzskatītas personas informāciju, tad mēs to respektējam.

Tīmekļa informatori

Vienkārši apmeklējot mūsu lapu, Jūs neatstājāt nekādu personisko informāciju, tā tiek izmantota statistikas datu apkopošanai.

Trešo personu reklāmdevējiem

Mums nav kontroles pār trešo pušu reklāmdevēju tehnoloģijām un kā tās var izmantot. Ja Jums ir kādi jautājumi par reklāmu, jums vajadzētu sazināties ar atbildīgo reklāmdevēju personiski.

Lietotāju saturs

Jūs esat atbildīgs par jebkādu saturu, ieskaitot personisko informāciju, ka jūs publicējat mājas lapā, ja tas ir redzams citiem mājas lapas lietotājiem, vai to var nosūtīt citiem mājas lapas lietotājiem.

Jūsu informācijas izpaušana

Mēs varam izpaust personīgo informāciju, kas jums sniedz, izmantojot šīs tīmekļa vietnes, uz šādām trešām personām:

§  Mūsu grupas uzņēmumiem (piemēram, mūsu kontrolakciju sabiedrība un tās meitas uzņēmumi un filiāles);

§  Uzņēmumiem, kas atbalsta mūsu biznesu, piemēram, web hostinga pakalpojumu sniedzējiem, web analytics sniedzēju, e-pasta pakalpojumu sniedzējiem.

Mēs varam arī atklāt jūsu personisko informāciju trešajām pusēm:

§  Saskaņā ar tiesas rīkojumu vai citu juridisku pienākumu;

§    Mēs aizsargājam Norwex klientu tiesības, īpašumu un drošību. Aizsardzība ietver informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām, kas nodarbojas  ar aizsardzību pret krāpšanos un kredītriska samazināšanu.

§     

Mēs cenšamies sniegt jums izvēli attiecībā uz personisko informāciju, kuru jūs sniedzat mums. Mēs esam radījuši mehānismus, lai nodrošinātu Jūs ar šādu kontroli pār savu informāciju:

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir  mazi faili, kas saglabāti uz pārlūka vai cietā diska jūsu datoru. Par sīkdatņu izmantošana palīdz mums uzlabot mūsu mājas lapas, un, lai nodrošinātu labāku un personalizētu pakalpojumu, kas ļauj mums: novērtēt mūsu auditorijas lielumu un lietošanas paradumus, uzglabāt informāciju par jūsu vēlmēm, lai mēs varētu pielāgot mūsu mājas lapas atbilstoši Jūsu individuālajām interesēm, paātrinātu meklēšanu un atpazīt, kad jūs atgrieztos uz mūsu mājas lapas.

Mūsu mājas lapas izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu jūs no citiem lietotājiem mūsu mājas lapas. Tas palīdz mums nodrošināt jūs ar labu pieredzi, kad jūs pārlūkot mūsu mājas lapas, kā arī ļauj mums uzlabot mūsu mājas lapas. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu atteikt sīkfailus, vai, lai brīdinātu jūs, kad sīkdatnes tiek nosūtītas. Ja jūs to izdarītu, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas daļas no mūsu mājas lapastad var būt nepieejama vai nedarbosies pareizi.

Ja Jūs reģistrējaties, vai, ja jūs turpināt izmantot mūsu mājas lapas, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanu.

Reklāmas piedāvājumi no Norwex

Ja jūs nevēlaties, lai jūsu e-pasta adresi, ko izmanto reklāmas nolūkos Norwex, jūs varat atteikties, sadaļā Pierakstīties jaunumiem, kas atrodas galvenajā lapā, nospiežot Atrakstīties vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Personalizētā reklāma

Ja jūs nevēlaties, lai mēs izmantotu jūsu personisko informāciju, vai ļaujam to apkopot trešajām pusēm, informējiet mūs, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Jūsu tiesības

Mūsu mājas lapas var, laiku pa laikam, satur saites uz un no mājas lapas mūsu partneru tīklu, reklāmdevējiem un filiālēm. Ja jums sekot saiti uz kādu no šīm tīmekļa vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm mājas ir savas privātuma politiku, un ka mēs nepieņemam nekādu atbildību vai saistības par šo politiku. Lūdzu, pārbaudiet šīs politikas, pirms jūs iesniedzat personas datus uz šajās tīmekļa vietnēs.

Piekļuve informācijai

Jūs varat piekļūt, mainīt, atjaunināt vai dzēst personisku informāciju, esat snieguši, sazinoties ar mums vai izmantojot mājas lapā piedāvātās opcijas. šo Mēs īstenosim pieprasītās izmaiņas, tiklīdz tas būs iespējams. Jūs varat rediģēt informāciju, kas jums ļauj iziet var palikt mūsu datu bāzēs, bet tas ne vienmēr ir iespējams - pilnībā dzēst informāciju no vietnes. Jūsu piekļuve vietnei var būt ierobežota, ja tas ir nepieciešams.

Kur mēs saglabājam jūsu personas datus

Mēs veiksim visus pasākumus pamatoti vajadzīgi, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku. Visa informācija, ko sniedzat mums tiek glabāta drošos serveros. Jebkuras maksājuma darījumi tiks šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju. Jūs saņemsiet paroli (vai izvēlēsieties pats), kas ļauj piekļūt konkrētai daļai mūsu mājas lapas, jūs esat atbildīgs par šīs paroles konfidencialitāti. Mēs lūdzam, lai jūs nedalāties ar savu paroli ar kādu citu.

Datu drošība

Mums ir jāīsteno pasākumi, kas paredzēti, lai nodrošinātu jūsu personisko informāciju no nejaušas nozaudēšanas un no neatļautas piekļuves, izmantošanas, pārveidošanu un atklāšanu. Visa informācija, ko sniedzat mums tiek glabāta drošos serveros aiz ugunsmūriem. Visi maksājumu darījumiem, ko veicat, izmantojot mūsu mājas lapas tiek šifrēta, izmantojot SSL tehnoloģiju.

Jūsu informācijas drošums ir atkarīgs arī no jums. Mēs aicinām jūs būt uzmanīgiem, kad dalāties ar informāciju par tīmekļa vietnēs.

Diemžēl, informācijas pārraide, izmantojot internetu, nav pilnīgi droša. Lai gan mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt jūsu nosūtītās no mūsu mājas lapas personīgās informācijas drošību; jebkurš transmisija ir jūsu pašu risks. Kad mēs esam saņēmuši jūsu informāciju, mēs izmantosim stingras procedūras un drošības līdzekļus, lai novērstu neatļautu piekļuvi.

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Šī politika var mainīties, un ja jūs turpināt izmantot tīmekļa vietnes, ir uzskatāma par piekrišanu šādām izmaiņām, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet šo politiku, jo iespējami atjauninājumi.

Datumu, kad šī privātuma politika pēdējo reizi ir pārskatīta, identificē lapas augšpusē.

Kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SIA Norwex Baltic
Mazā Krasta 83, Rīga, LV-1003
Tel. +371 67816216

 

Strīdu atrisināšana attiecībā ES drošības zonas prasībām

Ja sūdzību vai strīdu nevar atrisināt, Norwex ir piekritis sadarboties ar ES datu aizsardzības iestādēm un piedalās strīdu izšķiršanas procedūras paneļa izveidē ar ES datu aizsardzības iestādēm.

Paldies, ka veltījāt laiku, lai iepazītos ar mūsu konfidencialitātes politiku!