Vēsture

            Norwex darbība sākās Norvēģijā līdz ar Eidisvoll Miljoprodukter nodibināšanu un revolucionāro aicinājumu „tīrība bez ķīmijas”.
Šī koncepcija izplatījās strauji un šodien mēs ar panākumiem darbojamies Norvēģijā, Kanādā, ASV, Austrālijā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti un radikāli samazināt ķīmisko vielu izmantošanu visā pasaulē!

1994

Tas viss sākās Norvēģijā ar kukaiņiem uz vējstikla. 1994. Gadā Bjorns Nicolaisens tika iepazīstināts ar brīnumainu lupatiņu, kas varēja efektīvi notīrīt ļoti netīru stiklu tikai ar mikrošķiedras audumu un ūdeni.

Drīzumā pēc šīs iepazīšanās norvēģu kompānija, Eidsvoll Miljoprodukter, uzsāka šo brīnumlupatiņu pārdošanu, aicinot visus „tīrīt bez ķīmijas”. Šī bija inovatīva un moderna pieeja uzkopšanai, kas vērsta uz ķimikāliju lietošanas samazināšanu, tīrot tikai ar mikrošķiedras audumu un ūdeni. Šī koncepcija ieinteresēja daudzus un bizness attīstījās strauji. Jau no pirmsākumiem tas radīja pozitīvas izmaiņas konsultantu dzīvē.

1999 Koncepta „Tīrība bez ķīmijas” panākumi auga un sniedzās tālāk aiz Norvēģijas robežām.. Mazs, sarkans mikrošķiedras audums 1999.gada pavasarī atrada savu ceļu uz Kanādu. Eidisvoll Miljoprodukter nolēma dibināt savu pirmo meitas uzņēmumu ārzemēs,Norwex Enviro Products. Balstoties uz Norwegian Experiance ( Norvēģijas pieredze) Norwex strauji paplašinājās Ziemeļamerikā un piedzīvoja pārsteidzošu izaugsmi. Norwex Holding tika izveidots, lai atbalstītu turpmākās starptautiskās paplašināšanas iespējas.
2004 Latvijā tika dibināts Norwex Baltic, tagad tas ar panākumiem darbojas visās 3 Baltijas valstīs: Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

2007

Norwex ieviešot jaunu mikrošķiedru ar sudrabu kļūst par savas nozares līderi.

2008

Oficiāli tika atvērts Norwex Austrālija - izaugsme šajā tirgū joprojām ir pārsteidzoša. Norwex misija un koncentrēšanās uz vidi un dzīves kvalitātes uzlabošanu sasaucās ar šī tirgus prioritātēm.

Atsaucoties uz pieaugošo klientu pieprasījumu, Norwex produktu līnija tiek paplašināta un tiek piedāvāti izcilii personīgās higiēnas līdzekļi bez kaitīgām ķīmiskām vielām.

Norwex misija tiek paplašināta: „Uzlabo dzīves kvalitāti, radikāli samazinot ķimikāliju izmantošanu sadzīvē”.

2009 Norwex izveido savu mikrošķiedras ražotni.
2010 Norwex Enviro Products Canada paplašinās, lai apmierinātu augošo Ziemeļamerikas pieprasījumu.
2011

Oficiāli tika atklāts Norwex ASV. Tika paplašināta Personal Care produktu līnija.

2013 Tika atklāts Norwex ASV Distribution Center, lai nodrošinātu klientiem augstākā līmeņa apkalpes sistēmu.

 

2014

 

Šogad mēs svinam 20.gadadienu.
Mēs esam lepni, ka Jūs esat daļa no mūsu ģimenes!