Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

Mikrošķiedras tīrītājs 600116

26,99 € gab. Out of stock

Nav noliktavā
600016_microfiber_cleaner

Laika gaitā mikrošķiedras audumi var palikt ļoti netīri un pat smakot. Jaunais mikrošķiedras tīrītājs palīdzēs novērst traipus un smakas: zāles, urīna, asins, tauku u.c. pat cietā ūdenī bez kaitīgām ķimikālijām. Nesatur balinātājus, amonjaku vai sintētiskās smaržvielas. Paredzēts gan mērcēšanai, gan mazgāšanai veļas mašīnās un ar rokām. Nav paredzēts smalkiem audumiem kā, piemēram, zīds un vilna.

450 g

·         Izmazgā netīrumus, iztīra traipus un iznīcina smakas no mikrošķiedras audumiem

·         Lietojot kopā ar Norwex veļas pulveri, noņems iestāvējušās smakas un izmazgās traipus arī no citiem audumiem

·         Patīkami smaržo, ar dabīgi iegūtu saldo apelsīnu ekstraktu

·         Uz enzīmu bāzes

·         Nesatur hloru, balinātājus vai optiskos balinātājus, amonjaku, krāsvielas, sintētiskās smaržvielas, SLES/SLS, ftalātus, fosfātus

LIETOŠANA: Dziļai mikrošķiedras tīrīšanai (apmēram 10 audumiem): ieliet bļodā 4 l ūdens un izšķīdināt pilnu kausiņu (30 g) mikrošķiedras tīrītāja. Iemērkt netīros mikrošķidras audumus uz 30 minūtēm. Pēc mērcēšanas labi izskalot un izžāvēt, vai ievietot audumus veļas mašīnā, pievienot Norwex veļas pulveri un izmazgāt. Nelietot balinātājus, auduma mīkstinātājus vai žāvēšanas loksnes. Tumšas krāsas audumus mazgāt atsevišķi. Žāvēt kā parasti.

Veļas mazgāšanai: Pievienot pilnu kausiņu (30 g) mikrošķiedras tīrītāja kopā ar Norwex veļas pulveri. Ja lieto kopā ar Norwex jauno veļas līdzekli, iebērt tīrītāju priekšmazgāšanas nodalījumā.

Sekot apģērba, auduma mazgāšanas instrukcijai.

·         Drošs septiķu sistēmās

·         Produkts nav testēts uz dzīvniekiem

·         Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas

 

Satur: Nātrija karbonāts, Sērskābe, mono-C12 – 18 alkilesteri, nātrija sāļi, Dinātrija C-dodecilsulfonātsukcināts, tetranātrija N, N Bis ( karboksilatometil) -L-glutamāts, Alkoholi, C11-14-izo, bagāti ar C13, etoksilēti, Benzolsulfonskābe, mono-C10-16alkilatvasinājumi, nātrija sāļi, subtilizīns, celulāze, Silīcijskābe, nātrija sāls, citrusu ekstrakts

Satur subtilizīnu, celulāzi, citrusu ekstraktu. Var izraisīt alerģisku reakciju.