Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

 

 Pēdējās izmaiņas veiktas 2018. gada maijā

Ievads

Norwex Baltic  ( turpmāk tekstā "Norwex", "mēs", "mums", vai "mūsu") ievēro un ir apņēmusies aizsargāt jūsu privātumu, sekojot zemāk aprakstītajai politikai.

Šī politika (kopā ar mūsu lietošanas noteikumiem un jebkuriem citiem dokumentiem) apraksta personisko informāciju, mēs vācam no jums, vai arī, ka jūs sniedzat mūsu mājas lapas www.norwex.biz, www.norwex.lv un jebkurā citā Norwex vietnē, un kā šo informāciju varam izmantot.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet, lai saprastu mūsu privātuma politiku un praksi attiecībā uz personisko informāciju un to, kā mēs  izmantojam to. Reģistrējoties vai citādi ievadot informāciju mūsu mājas lapās, jūs piekrītat šai privātuma politiku. Lūdzu, regulāri pārbaudiet šo politiku, jo iespējami atjauninājumi. Politika var mainīties, un ja jūs turpināt izmantot Norwex tīmekļa vietnes, tas nozīme, ka jūs piekrītat šīm izmaiņām.  

Ja jūs jau esat klients, mēs tikai sazināties ar jums, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus (e-pastu vai SMS), lai informētu par precēm, ko jūs jau iepriekš iegādājāties vai pakalpojumu, ko iepriekš izmantojāt.

Bērni līdz 13 gadu vecumam

Mūsu mājas lapas nav paredzētas bērniem līdz 13 gadu vecumam. Personas, kuras nav sasniegušas 13 gadu vecumu, nevar sniegt jebkādu personīgu informāciju tīmekļa vietnēs. Mēs apzināti nevācam personisko informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja esat jaunāks par 13 gadiem nedrīkst reģistrējieties  mājas lapā, veikt pirkumus, izmantojot tīmekļa vietnes, vai nosūtīt mums informāciju par sevi. Gadījumā, ja mēs uzzināsim, ka mēs esam savākuši personas informāciju no bērna, kas jaunāks par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas,  mēs dzēsīsim šo informāciju. Ja uzskatāt, ka mums varētu būt kāda informācija no bērna, kas ir jaunāks par 13 gadiem, lūdzu, sazinieties ar mums: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jūsu sniegtā informācija mums

Mēs varam apkopot un izmantot šādu informāciju, kuru jūs mums sniedzat:

·     Aizpildot veidlapas mūsu tīmekļa vietnēs, kas ietver dzimšanas datumu un vietu, finanšu konta numuru (piemēram, norēķinu konta numuru), maksājumu kartes numuru (piemēram, kredītkarti, debetkarti), sociālās apdrošināšanas numuru, amata nosaukumu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, adresi , uzvārdu, vārdu un visu citu informācija, kas sniegta reģistrācijas brīdī, lai izmantotu mūsu mājas lapu, abonētu mūsu pakalpojumus, ievietotu materiālus vai pieprasītu papildu pakalpojumus un informāciju; 

·         Informāciju, ko sniedzat, kad piedalāties mūsu sponsorētā konkursa vai reklāmas pasākumā; 

·         Informāciju, ko sniedzat, kad ziņojat par problēmu mūsu mājaslapā; 

·         Jūsu sarakstes ieraksti un kopijas (ieskaitot e-pasta adreses), ja jūs sazināties ar mums; 

·         Jūsu atbildes uz aptaujām, kuras mēs varam lūgt jūs aizpildīt pētnieciskiem mērķiem, lai gan jums obligāti nav jāatbild uz tām; 

·         Sīkāku informāciju par darījumiem un pasūtījumu aizpildīšanu, ko veicat mūsu mājas lapā.

Informācijas izmantošana

Mēs izmantojam informāciju, ko iegūstam par jums vai ka jūs sniedzat mums, ieskaitot jebkādu personisko informāciju, šādos veidos:

·         Lai uzturētu mūsu mājas lapu un nodrošinātu tās saturu piemērotā un efektīvā veidā, kas atbilst jums un jūsu datoram;

·         Lai nodrošinātu Jūs ar informāciju, produktu vai pakalpojumu, ko jūs pieprasāt no mums;

·         Lai pildītu savas saistības, procesus un īstenotu savas tiesības, kas izriet no līgumiem, kas noslēgti starp jums un mums; 

·         Jums paziņotu par izmaiņām mūsu pakalpojumos;

·         Mārketinga un reklāmas vajadzībām;

·         Saņemtu maksājumus no jums. 

Mēs varam izmantot jūsu informāciju, vai atļaut izvēlētai trešajai personai izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums par precēm un pakalpojumiem, kas varētu interesēt jūs, ja jūs esat piekrituši sazināties šādiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai mēs izmantotu jūsu informāciju šādā veidā, vai arī sniegt informāciju trešajām pusēm mārketinga mērķiem, lūdzu sazinieties ar mums.

Atkarībā no tā, vai jūs esat devuši savu piekrišanu, mēs varam izmantot datus, vai atļaut izvēlētai trešajai personai  izmantot datus, lai sniegtu jums informāciju par precēm un pakalpojumiem, kas var interesēt jūs, un sazināties pa telefonu vai e-pastu.

Ja jūs jau esat klients, mēs tikai sazināsimies ar jums, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus (e-pastu vai SMS), lai informētu par precēm, ko jūs jau iepriekš iegādājāties vai pakalpojumu, ko iepriekš izmantojāt.

IP adreses

Ja saskaņā ar vietējiem likumiem IP adreses tiek uzskatīti par personas datiem, un mēs tam piekrītam.

Tīmekļa bākas

Tīmekļa bāksignāli, kas pazīstami arī kā pikseļu tagi, ir tīmekļa vietnē esošie elektroniskie attēli, kas ļauj mums rēķināties ar lietotājiem, kuri ir apmeklējuši mūsu mājas lapu, un uzkrāt citu statistiku (piemēram, reģistrējot dažu vietņu satura popularitāti un pārbaudot sistēmas un servera integritāti) . Tīmekļa bāksignālus neizmanto, lai piekļūtu jūsu personiskajai informācijai, tos izmanto tikai, lai apkopotu statistiku par vietņu izmantošanu.

Trešo pušu reklāmdevējiem

Dažas tīmekļa vietņu reklāmas apkalpo trešo pušu reklāmas uzņēmumi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu reklāmdevēji var arī izmantot sīkdatnes un / vai tīmekļa bāksignālus, lai apkopotu kopējo un nepersonificētu informāciju par mūsu lietotājiem. Mēs nevaram kontrolēt trešo pušu reklāmdevēju tehnoloģijas vai to, kā tos izmantot. Ja jums ir kādi jautājumi par reklāmu, jums jāsazinās ar atbildīgo reklāmdevēju personiski.

Lietotāju saturs

Jūs esat atbildīgs par jebkuru saturu, ieskaitot personīgo informāciju, kuru jūs sniedzat, lai to publicētu vai izvietotu tīmekļa vietnēs, vai pārsūtītu citiem vietņu lietotājiem (kopā "Lietotāja  dati"). Jūsu lietotāja dati tiek publicēti un pārraidīti citiem vietņu lietotājiem uz jūsu atbildību. Lai gan mēs ierobežojam piekļuvi noteiktām lapām un jūs varat iestatīt konkrētus konfidencialitātes iestatījumus šādai informācijai, piesakoties savā konta profilā, lūdzu, ņemiet vērā, ka drošības pasākumi nav perfekti. Turklāt mēs nevaram kontrolēt citu vietņu lietotāju iespējas, ar kuriem jūs varat izvēlēties dalīties ar jūsu lietotāju datiem; tādēļ mēs nevaram garantēt, kam būs pieejami jūsu lietotāja dati. Mēs neesam atbildīgi par to, ka trešās personas apiet konfidencialitātes iestatījumus vai drošības pasākumus, kas ietverti vietnēs. Jūs saprotat un apliecināt, ka pat pēc jūsu lietotāja datu dzēšanas to kopijas var būt redzamas kešatmiņā un arhivētās lapās vai to var būt kopējuši vai saglabājuši citu vietņu lietotāji. Pareiza piekļuve un tīmekļa vietnēs sniegtās informācijas izmantošana, tostarp lietotāja dati, tiek regulēta šajā konfidencialitātes politikā un mūsu lietošanas noteikumos. Lūdzam ziņot par zināmiem vai iespējamiem pārkāpumiem.

Jūsu informācijas izpaušana

Mēs varam izpaust personīgo informāciju, ko jūs, izmantojot šīs tīmekļa vietnes, iesniedzat tālāk norādītajām trešajām personām:

·         Mūsu grupas uzņēmumiem (t.i., mūsu kontrolakciju sabiedrībai un tās meitas uzņēmumiem un saistītajiem uzņēmumiem);

·         Tiešie līgumslēdzēji un pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izmantojam, lai atbalstītu mūsu uzņēmējdarbību, piemēram, tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, tīmekļa analīzes pakalpojumu sniedzēji, e-pasta pakalpojumu sniedzēji un mākoņdatošanas platformu pakalpojumu sniedzēji.

 

Mēs varam arī atklāt jūsu personisko informāciju trešajām pusēm, lai: 

·         Saskaņā ar tiesas rīkojumu vai citu juridisku pienākumu;

·         Pilnveidotu mūsu lietošanas noteikumus, pārdošanas nosacījumus vai līgumus.

·         Mēs aizsargājam Norwex klientu tiesības, īpašumu un drošību. Aizsardzība ietver informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām, kas nodarbojas  ar aizsardzību pret krāpšanos un kredītriska samazināšanu.

Jūsu izvēle par to, kā mēs izmantojam un izpaužam jūsu informāciju

Mēs cenšamies sniegt jums izvēli attiecībā uz personisko informāciju, kuru jūs sniedzat mums. Mēs esam radījuši mehānismus, lai nodrošinātu Jūs ar šādu kontroli pār savu informāciju:

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir  mazi faili, kas saglabāti uz pārlūka vai cietā diska jūsu datorā. Sīkdatņu izmantošana palīdz mums uzlabot mūsu mājas lapas, un, lai nodrošinātu labāku un personalizētu pakalpojumu. Tas ļauj mums: novērtēt mūsu auditorijas lielumu un lietošanas paradumus, uzglabāt informāciju par jūsu vēlmēm, lai mēs varētu pielāgot mūsu mājas lapu atbilstoši Jūsu individuālajām interesēm, paātrinātu meklēšanu un atpazītu jūs, kad atgriezīsities mūsu mājas lapā.

Mūsu mājas lapas izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu jūs no citiem mūsu vietņu lietotājiem. Tas palīdz nodrošināt jums labu pieredzi, pārlūkojot mūsu mājas lapu, kā arī ļauj mums uzlabot to. Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai atteiktu sīkdatnes vai saņemtu brīdinājumu, kad tiek sūtīti sīkfaili. Ja jūs atsakāt sīkdatnes, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas mūsu vietnes sadaļas var būt nepieejamas vai nedarbosies pareizi.

Ja Jūs reģistrējaties, vai, ja jūs turpināt izmantot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanu.

Reklāmas piedāvājumi no Norwex

Ja jūs nevēlaties, ka jūsu e-pasta adresi izmanto Norwex reklāmas nolūkos, jūs varat atteikties sadaļā “Pierakstīties jaunumiem”, kas atrodas galvenajā lapā, nospiežot “Atrakstīties” vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Personalizētā reklāma

Ja jūs nevēlaties, lai mēs izmantotu jūsu personisko informāciju, vai ļaujam to apkopot trešajām pusēm, informējiet mūs, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Atteikšanās no abonēšanas

Jūs varat nosūtīt uz Norwex e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar jūsu pieprasījumu, norādot "Atsaukt abonēšanu" un e-pasta adreses, uz kurām jūs nevēlaties saņemt Norwex e-pastus. Desmit darba dienu laikā mēs nodrošināsim, ka šādas e-pasta adreses tiek anulētas un vairs nesaņems no mums nekādus paziņojumus.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības prasīt mums neizmantot jūsu personas datus mārketinga nolūkos. Mēs informēsim jūs (pirms jūsu datu apkopošanas), ja mēs plānojam izmantot jūsu datus šādiem mērķiem, vai ja mēs plānojam atklāt jūsu informāciju trešai personai šādiem nolūkiem. Jūs varat izmantot savas tiesības, lai novērstu šādu apstrādi, pārbaudot konkrētas veidlapas, kuras mēs izmantojam, lai savāktu jūsu datus. Jūs varat arī izmantot tiesības jebkurā laikā, sazinoties ar mums: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mūsu vietnēs laiku pa laikam var būt saites uz mūsu partneru tīklu, reklāmdevēju un filiāļu vietnēm un no tām. Ja sekojat saitei uz kādu no šīm vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm ir savas konfidencialitātes politikas un mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm politikām. Lūdzu, pārbaudiet šīs politikas, pirms jūs iesniedzat šīm vietnēm jebkādus personas datus.

Piekļuve informācijai

Jūs varat piekļūt, mainīt, atjaunināt vai dzēst personisku informāciju,ko esat snieguši, sazinoties ar mums vai izmantojot mājas lapā piedāvātās opcijas. Kad jūs rediģējat savu informāciju vai maināt savus datus, izņemtā informācija var palikt mūsu datu bāzēs vai datu nesējā, jo ne vienmēr ir iespējams pilnīgi izdzēst informāciju. Jūsu piekļuve var tikt ierobežota, ja jūsu darbība ir pretrunā ar piemērojamiem tiesību aktiem, vai gadījumos, kad tiek apdraudētas vai pārkāptas citu personu tiesības vai privātums.

Datu glabāšana

Mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo privātuma politiku. Visa informācija, ko mums sniedzat, tiek saglabāta mūsu drošos serveros. Visi maksājumu darījumi tiks šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju. Paroli saņemsiet no mums vai izvēlēsieties/nomainīsiet pats, un tā ļaus piekļūt noteiktām mūsu mājas lapas daļām. Jūs esat atbildīgs par visas konfidenciālās informācijas saglabāšanu, kā arī nedrīkstat paziņot savu paroli citām personām.

Datu drošība

Mēs esam ieviesuši pasākumus, kas paredzēti, lai nodrošinātu jūsu personisko informāciju no nejaušiem zaudējumiem un no neatļautas piekļuves, izmantošanas, grozīšanas un izpaušanas. Visa jūsu sniegtā informācija tiek glabāta drošos serveros aiz ugunsmūra. Visi maksājumu darījumi, kurus veicat, izmantojot mūsu mājas lapu, tiek šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju.

Jūsu informācijas drošība ir atkarīga arī no jums. Mēs iesakām būt uzmanīgiem izvietojot informāciju tādās vietnēs kā “ziņu dēļi”. Tā ir informācija, kuru koplietojot var apskatīties jebkurš vietnes lietotājs.

Diemžēl informācijas pārraide internetā nav pilnīgi droša. Kaut arī mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt jūsu personiskās informācijas drošību, kas tiek nosūtīta mūsu tīmekļa vietnēm; jebkura pārraide ir jūsu pašu risks. Ja mēs saņemsim informāciju par nesankcionētu piekļuvi jūsu informācijai, mēs izmantosim iespējamās procedūras un drošības funkcijas, lai novērstu to.

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Šī politika var mainīties, un ja jūs turpināt izmantot tīmekļa vietni, tas ir uzskatāms par piekrišana šādām izmaiņām, tāpēc, lūdzu, regulāri pārbaudiet šo politiku, jo iespējami atjauninājumi un izmaiņas.

Datums, kad šī privātuma politika pēdējo reizi ir pārskatīta, norādīts lapas augšpusē.

Kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SIA Norwex Baltic
Mazā Krasta 83, Rīga, LV-1003
Tel. +371 67816216

 

Strīdu atrisināšana attiecībā ES drošības zonas prasībām

Ja sūdzību vai strīdu nevar atrisināt, Norwex ir piekritis sadarboties ar ES datu aizsardzības iestādēm un piedalās strīdu izšķiršanas procedūras paneļa izveidē ar ES datu aizsardzības iestādēm.

Paldies, ka veltījāt laiku, lai iepazītos ar mūsu privātuma politiku!