Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

Līderi

Norwex dibinātājs un valdes priekšsēdētājs

Bjørns nodibināja Norwex 1994. gadā. Bijušais advokāts strādāja Norvēģijas Vides ministrijā. 2007. gadā viņš pameta darbu, lai īstenotu savu aizraušanos - palīdzētu citiem sasniegt savus sapņus kopā ar Norwex. Šobrīd viņš vada uzņēmumu, veidojot pamatvērtības, misiju , mērķus, zīmolu stratēģiju un nākotnes vīziju.

“Aiz mums visiem paliek mantojums nākamajām paaudzēm - labs vai slikts. No mūsu darbībām ir atkarīgs kā mēs ietekmējam citu dzīves – pozitīvi vai negatīvi. Tikai mēs paši varam ietekmēt to, kādu mantojumu atstāsim aiz sevis.”

Globālā izpilddirektore

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi finanšu un biznesa vadībā, Judy jau vairāk kā 8 gadus attīsta Norwex darbību Kanādā. Judy galvenie mērķi ir stratēģiju noteikšana un īstenošana, vīziju un kultūras veidošana organizācijā. Judy ar aizrautību palīdz cilvēkiem gūt panākumus personīgajā biznesā un sasniegt mērķus, uzlabojot dzīves kvalitāti.

“Es katru dienu gūstu iedvesmu no Norwex konsultantiem. Viņi pieškir jēgu savam darbam, palīdzot citiem dzīvot laimīgāk un veselīgāk.”

Norwex līdzdibinātāja

1999. gadā Debbie atveda Norwex uz Kanādu un tagad ir pārdošanas vadītāja arī ASV. Debbie  ir 28 gadu pieredze tiešās pārdošanas tirdzniecības nozarē un 2008.gadā saņēma “ Ernst & Young Entrepreneur of the Year “ balvu. Viņa iedvesmo konsultantus kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem, ir apņēmusies palīdzēt cilvēkiem sasniegt  viņu patiesos mērķus un  padarīt šo pasauli  labāku un veselīgāku.

“Manuprāt, mūsu mantojums nav tas, cik daudz mēs esam sasnieguši, bet gan tas, cik daudz mēs varēsim sasniegt. Norwex mēs esam optimisti! Mēs ticam gaišākai nākotnei, un mēs zinām, ka kopā mēs varam paveikt neticamas lietas!”

SIA Norwex Baltic valdes locekle

Anda ar savu degsmi un radošo pieeju klientu apkalpošanā rāda piemēru kā saviem Latvijas, tā arī kaimiņvalstu Lietuvas un Igaunijas nodaļu kolēģiem.

"Atceries, ka laime ir ceļojums, nevis galamērķis. Tāpēc neapstājies, virzies uz priekšu un esi laimīgs!"