Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

Komanda

Norwex dibinātājs un valdes priekšsēdētājs

Bjørns nodibināja Norwex 1994. gadā. Bijušais advokāts strādāja Norvēģijas Vides ministrijā. 2007. gadā viņš pameta darbu, lai īstenotu savu aizraušanos - palīdzētu citiem sasniegt savus sapņus kopā ar Norwex. Šobrīd viņš vada uzņēmumu, veidojot pamatvērtības, misiju , mērķus, zīmolu stratēģiju un nākotnes vīziju.

“Aiz mums visiem paliek mantojums nākamajām paaudzēm - labs vai slikts. No mūsu darbībām ir atkarīgs kā mēs ietekmējam citu dzīves – pozitīvi vai negatīvi. Tikai mēs paši varam ietekmēt to, kādu mantojumu atstāsim aiz sevis.”

Globālā izpilddirektore

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi finanšu un biznesa vadībā, Judy jau vairāk kā 8 gadus attīsta Norwex darbību Kanādā. Judy galvenie mērķi ir stratēģiju noteikšana un īstenošana, vīziju un kultūras veidošana organizācijā. Judy ar aizrautību palīdz cilvēkiem gūt panākumus personīgajā biznesā un sasniegt mērķus, uzlabojot dzīves kvalitāti.

“Es katru dienu gūstu iedvesmu no Norwex konsultantiem. Viņi pieškir jēgu savam darbam, palīdzot citiem dzīvot laimīgāk un veselīgāk.”

Norwex valdes loceklis

Ar 28 gadu pieredzi tiešās pārdošanas vadībā, Peters ir vadošais  globālās komandas loceklis, kurš ir atbildīgs par pasaules jauno tirgus attīstību un par starptautiskās pārdošanas un mārketinga stratēģijas izaugsmi visos Norwex tirgos, Norvēģijā, Baltijas valstīs, Austrālijā, Jaunzēlandē, ASV, Kanādā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Zviedrijā. Peters ir apņēmies dalīties ar Norwex misiju un informāciju, kā iespējams atstāt aiz sevis pilnvērtīgu mantojumu.

“Ir aizraujoši redzēt “Norwex Movement” izaugsmi. Cilvēki visā pasaulē meklē reālus risinājumus veselības un vides problēmām ar kurām saskaramies … un Norwex piedāvā risinājumu.”

 

Pārdošanas vadītāja

1999. gadā Debbie atveda Norwex uz Kanādu un tagad ir pārdošanas vadītāja arī ASV. Debbie  ir 28 gadu pieredze tiešās pārdošanas tirdzniecības nozarē un 2008.gadā saņēma “ Ernst & Young Entrepreneur of the Year “ balvu. Viņa iedvesmo konsultantus kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem, ir apņēmusies palīdzēt cilvēkiem sasniegt  viņu patiesos mērķus un  padarīt šo pasauli  labāku un veselīgāku.

“Manuprāt, mūsu mantojums nav tas, cik daudz mēs esam sasnieguši, bet gan tas, cik daudz mēs varēsim sasniegt. Norwex mēs esam optimisti! Mēs ticam gaišākai nākotnei, un mēs zinām, ka kopā mēs varam paveikt neticamas lietas!”

Mārketinga vadītāja

Amy ir atbildīga par Norwex mārketingu, tai skaitā  sabiedriskajām attiecībām, medijiem, zīmolu un produktu menedžmentu. Daudzi viņas virzītie eko produkti tiešās tirdzniecības nozarē tika izrādīti Oprah’s O sarakstā. 2013. gadā viņa uzsāka “Norwex Movement” kustību mājaslapā  un pašlaik turpina pievērst uzmanību aktuālām problēmām ar mērķi samazināt ķīmisko vielu izmantošanu.

“Kā māte, es gribu pasargāt savus bērnus no kaitīgās ķimikāliju ietekmes un  nodrošināt viņiem gaišāku nākotni … kur ķimikāliju kaitīgā ietekme pirms lietošanas tiek  pārbaudīta, un , kur patērētāji ar saviem pirkumiem izdara izvēli par labu tīrākai, veselākai pasaulei.”

IT vadītāja

Ar vairāk kā 20 gadu pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā, Amelia ir digitālās pasaules eksperts . Viņas apņemšanās ir radīt lietotājam draudzīgu mājaslapu un viegli lietojamas aplikācijas un izdarīt visu, lai tehnoloģijas atbalstītu Līderus, viņu komandas un pircējus.

“Lai nodrošinātu izcilus rezultātus, vajag komandu. Norwex ir labākais klientu apkalpošanas serviss, tāpēc Jūs varat būt droši, ka no IT sistēmas jums vienmēr būs atbalsts jebkurā Jūsu Norwex biznesa posmā.”

SIA Norwex Baltic valdes locekle

Anda ar savu degsmi un radošo pieeju klientu apkalpošanā rāda piemēru kā saviem Latvijas, tā arī kaimiņvalstu Lietuvas un Igaunijas nodaļu kolēģiem.

"Atceries, ka laime ir ceļojums, nevis galamērķis. Tāpēc neapstājies, virzies uz priekšu un esi laimīgs!" 

Biroja vadītāja

Inta atradīs labāko iespējamo variantu katrai problēmsituācijai. Vienmēr zinoša, izpalīdzīga, un ar iniciatīvu, kas palīdz uzņēmumam augt un attīstīties.

"Sapnis ir jāizdzīvo, ar domām par sapni vien nepietiek. Izdzīvo kādu no saviem sapņiem jau šodien!"

Konsultantu koordinatore Latvijā

Katrīne meklē izaicinājumus, vēlas pierādīt sevi un ik dienu dalās ar dažādiem ierosi- nājumiem un idejām. Viņa nebaidās no jaunā un nezināmā. Vienmēr laipna un smaidīga, parūpēsies par klientu un arī kolēģu labsajūtu.

 

"Ejot uz mērķi, dari to ar prieku, aizrautību un kopā ar labiem cilvēkiem!"

 

Biroja administratore

Sigita lieliski prot sastrādāties komandā, kopīgi radot vajadzīgo atmosfēru un darba kvalitāti. Sigita ir ļoti dzīvespriecīga, viņai vienmēr atradīsies kāds joks, lai smiekli būtu mūsu biroja neatņemama sastāvdaļa.

 

"Nekad nesaki nekad!"

Galvenā grāmatvede

Ar lielu nopietnību ķeras pie darbiem un paveic tos ar smaidu. Svarīgos brīžos spēj saglabāt mieru un līdzsvaru. Atsaucīga, vienmēr pilna radošu ideju, ar kurām gatava dalīties ar kolēģiem un kopā idejas realizēt.

Noliktavas vadītājs

Atsaucīgs un zinošs, Kaspars reti ir priekšplānā, bet tieši viņš ir tas, kurš rūpējas par Jūsu pasūtījumiem. Spēj radīt kārtību haosā, saglabājot mieru un pozitīvu attieksmi.

 "Viss, kas nenogalina – padara stiprāku!"

Konsultantu koordinatore Igaunijā

Ludmila ir enerģiska un komunikabla ar izteiktām līdera īpašībām. Viņas pienākums ir saglabāt mieru un rast izeju bezizejā, motivēt un iedvesmot.

"Apzinoties savu potenciālu un gūstot pārliecību par savām spējām, cilvēks var darīt pasauli labāku." /Dalai Lama/

Konsultantu koordinatore Lietuvā

Danute vienmēr cenšas strādāt tā, lai viņas darba rezultāti sagādā gandarījumu un prieku ikvienam. Atsaucīga, kompetenta personība, vienmēr gatava pilnveidot sevi un izglītoties. 

Biroja administratore Lietuvā

Kolektīvā draudzīga, atsaucīga un patstāvīga, var uzticēt jebkuru uzdevumu, droši paļaujoties, ka uzdevums tiks izpildīts savlaicīgi un precīzi.

"Diena, kas pavadīta bez smiekliem un mīlestības, tā ir diena, kas pavadīta bez dzīves." (Robin Sharma)

Noliktavas darbinieks

Marguss ar lielu atbildības sajūtu pilda darba pienākumus un vienmēr gatavs palīdzēt. Viņš nekautrējas izteikt savu viedokli un nenoklusē svarīgus apgalvojumus, kuri ir jāizsaka.

"Viss ir labi!"

Biroja administratore Igaunija

Leila ir ļoti atbildīga un pozitīva darbiniece. Uz viņu vienmēr paļauties. Vienmēr gatava atbalstīt un palīdzēt.

"Nesatraucies par niekiem, esi laimīgs!"