Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

Norwex darbība sākās Norvēģijā līdz ar Eidisvoll Miljoprodukter nodibināšanu un revolucionāro aicinājumu „tīrība bez ķīmijas”. Šī koncepcija izplatījās strauji un šodien mēs ar panākumiem darbojamies Norvēģijā, Kanādā, ASV, Austrālijā, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mūsu mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti un radikāli samazināt ķīmisko vielu izmantošanu visā pasaulē!

Tas viss sākās Norvēģijā ar kukaiņiem uz vējstikla. 1994. Gadā Bjorns Nicolaisens tika iepazīstināts ar brīnumainu lupatiņu, kas varēja efektīvi notīrīt ļoti netīru stiklu tikai ar mikrošķiedras audumu un ūdeni.

Drīzumā pēc šīs iepazīšanās norvēģu kompānija, Eidsvoll Miljoprodukter, uzsāka šo brīnumlupatiņu pārdošanu, aicinot visus „tīrīt bez ķīmijas”. Šī bija inovatīva un moderna pieeja uzkopšanai, kas vērsta uz ķimikāliju lietošanas samazināšanu, tīrot tikai ar mikrošķiedras audumu un ūdeni. Šī koncepcija ieinteresēja daudzus un bizness attīstījās strauji. Jau no pirmsākumiem tas radīja pozitīvas izmaiņas konsultantu dzīvē.

 

Koncepta „Tīrība bez ķīmijas” panākumi auga un sniedzās tālāk aiz Norvēģijas robežām. Mazs, sarkans mikrošķiedras audums 1999.gada pavasarī atrada savu ceļu uz Kanādu. Eidisvoll Miljoprodukter nolēma dibināt savu pirmo meitas uzņēmumu ārzemēs,Norwex Enviro Products. Balstoties uz Norwegian Experiance ( Norvēģijas pieredze) Norwex strauji paplašinājās Ziemeļamerikā un piedzīvoja pārsteidzošu izaugsmi. Norwex Holding tika izveidots, lai atbalstītu turpmākās starptautiskās paplašināšanas iespējas.

Latvijā tika dibināts Norwex Baltic, tagad tas ar panākumiem darbojas visās 3 Baltijas valstīs: Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Norwex ieviešot jaunu mikrošķiedru ar sudrabu kļūst par savas nozares līderi. Jaunais un inovatīvais produkts ātri iegūst plašu klientu atsaucību un strauji palielinās tā pārdošanas apjomi.

Oficiāli tika atvērts Norwex Austrālija - izaugsme šajā tirgū joprojām ir pārsteidzoša. Norwex misija un koncentrēšanās uz vidi un dzīves kvalitātes uzlabošanu sasaucās ar šī tirgus prioritātēm.

Atsaucoties uz pieaugošo klientu pieprasījumu, Norwex produktu līnija tiek paplašināta un tiek piedāvāti izcilii personīgās higiēnas līdzekļi bez kaitīgām ķīmiskām vielām.

Norwex atver paši savu mikrošķiedras ražotni. Tādējādi tiek nodrošināti augstākie kvalitātes standarti un, ar jauniegūto ražošanas jaudu, tiek remdēts augošais pieprasījumu pēc Norwex mikrošķiedras izstrādājumiem.

Norwex Enviro Products Canada paplašinās, lai apmierinātu augošo Ziemeļamerikas pieprasījumu.

Oficiāli tika atklāts Norwex ASV. Tika paplašināta Personal Care produktu līnija.

Norwex svin pirmā automatizētā preču izplatīšanas centra atvēršanu ASV. Centrs aprīkots ar automatizētu pasūtījumu apstrādes sistēmu, kas ir mūsdienīgs risinājums, un nodrošina augstāko pakalpojumu un piegādes kvalitāti.

Svinam savu 20.gadadienu. Mēs esam lepni, ka Jūs esat daļa no mūsu ģimenes! 

Norwex misija tiek paplašināta: „Uzlabo dzīves kvalitāti, radikāli samazinot ķimikāliju izmantošanu sadzīvē”. Ar mūsu jauno logotipu, kas apvieno ūdens pilienu, koka lapu un mājas aprises, mūsu misija tiek atspoguļota vēl precīzāk.

Jaunā Norwex kustība (sākotnēji zināma kā "RACE Against Chemicals in Environment" - "Sacensība pret kaitīgo ķīmiju dabā") ir sākusies. Tās mērķis - ievērojami samazināt bīstamās sadzīves ķīmijas apjomu mūsu virtuvēs, mājās un ofisos. Lai atbalstīsu kampaņu, apmeklē tai veltīto mājaslapu, kas kopā pulcē līdzīgi zaļi domājošos, un informē par jauniem veidiem, kā kopā mēs varam ienest pozitīvas pārmaiņas mūsu apkārtējā vidē.