Pierakstīties jaunumiem

Ja vēlaties pirmais uzzināt par jaunākajām Norwex akcijām un īpašajiem piedāvājumumiem, ievadiet savu e-pastu, un mēs parūpēsimies, lai katru mēnesi Jūs savā pastkastītē saņemtu aktuālos Norwex jaunumus.
Noteikumi un nosacījumi

Vairāk nekā uzņēmums, mēs esam solījums gaišākai nākotnei:

mūsu ģimenei
Samazinot ķimikāliju lietošanu, mūsu dzīve kļūst laimīgāka, un veselīgāka. Tas ir sasniedzams ar vienkāršiem un ekonomiski izdevīgiem produktiem, kas tiešām darbojas.
konsultantiem
Mēs sniedzam iespēju kļūt spēcīgākam gan pašam, gan arī palīdzēt tādiem kļūt citiem apkārtējiem, veidojot biznesu kopienā, kas balstās uz godīgumu, uzticību un cieņu.
mūsu planētai
Norwex kustība ir vispasaules kopiena, un tā strādā, lai mainītu pasauli, samazinot ķimikāliju lietošanu un atkritumu radīto kaitējumu videi un veselībai.

Tas viss sākās Norvēģijā
ar kukaiņiem uz auto vējstikla...

Bjorns Nicolaisens tika iepazīstināts ar brīnumainu mazu, sarkanu lupatiņu, kas varēja efektīvi notīrīt ļoti netīru auto vējstiklu tikai ar ūdeni. Īpašais auduma blīvums piešķīra lupatiņai neticamas tīrīšanas spējas – PATIESA tīrība. Kas 1994.gadā sākās ar brīnumainu drāniņu, nedaudz ūdens un kukaiņiem uz auto vējstikla, nu ir kļuvis par vienu no cienījamākajām pasaules uzņēmumiem.

Norwex vēsture

Mēs cenšamies radīt mantojumu, kas nodrošinās labāku dzīves kvalitāti tagad un arī nākamajām paaudzēm.
— Bjorns Nicolaisens, Norwex dibinātājs un vadītājs
Iepazīstieties ar mūsu komandu

Vienkāršs, bet spēcīgs mērķis

Ievērojami pieaudzis ķimikāliju ražošanas un izmantošanas apjoms visā pasaulē, turklāt vairumam ķimikāliju, kurām esam pakļauti ik dienas, nemaz nav pārbaudīta to ietekme uz veselību. Norwex mēs ticam, ka strādājot kopā ar godīgumu, uzticību un cieņu kā mūsu pamata vērtībām un ar mērķi radikāli samazināt ķimikāliju izmantošanu sadzīvē, mēs varam uzlabot pasauli sev apkārt.

Pēdējo 50 gadu laikā, ir radītas vairāk kā 80 000 jaunu ķimikāliju. Tikai 200 ir pārbaudīta ietekme uz cilvēka veselību.

Tīrot mājas ar Norwex mikrošķiedru un ūdeni, jūs padarat savas mājas par drošības patvērumu - jūs neieelposiet, nepieskarsieties un neuzņemsiet ķimikālijas.

32% plastmasas iepakojumu nokļūst avotos, upēs un okeānos.

Veicot izvēli - samazināt plastmasas izmantojumu un mazināt izmesto atkritumu daudzumu, kopā mēs varam radīt gaišāku nākotni.

Ķimikālijas, kas dzīves laikā uzkrājas cilvēka ķermenī, ir zināms kā "ķermeņa slogs"

Ķimikālijas nokļūst mūsu ķermeņos gan izmantojot veļas ziepes, gan ķermeņa kopšanas produktus. Samaziniet savu "ķermeņa slogu", samazinot ķimikāliju izmantojumu jūsu mājās.

Iekštelpu gaisa piesārņojums ir viens no nopietnākajiem vides veselības problēmu cēloņiem ASV.

Izvairieties no ķimikāliju pārpilnajiem gaisa atsvaidzinātājiem un toksiskiem "tīrīšanas" produktiem, un radiet drošības patvērumu savai ģimenei. Atcerieties - "tīrs" ne vienmēr nozīmē "smaržojošs"!

Īsti cilvēki, īsta ietekme

Mūsu vīzija sniedzas pāri peļņai. Mēs ne tikai ražojam preces, kurās ir mazāk kaitīgo ķimikāliju, mēs esam izveidojuši arī dažādus atbalsta pakalpojumus, piemēram, mikrošķiedras materiāla pārstrādes programmu, kā arī iepakojumu, kas nodrošina sociāli apzinīgu attieksmi pret vidi.

Kopīgi mēs radām spēcīgas pārmaiņas caur mūsu solījumu gaišākai nākotnei turpmākajām paaudzēm

Mūsu kopiena patiesi ir globāla. Norwex aizsākās Norvēģijā 1994.gadā un atvēra filiāles Ziemeļamerikā un Kanādā 1999.gadā. Kopš tā laika esam izpletuši savu darbību Austrālijā, Lielbritānijā, Igaunijā, Vācijā, Latvijā, Lietuvā, Jaunzēlandē, Zviedrijā un ASV, aktivizējot mūsu Norwex kopienu trīs kontinentos.

Kāds būs jūsu solījums gaišākai nākotnei?

Preces
Es pamēģināšu produktus
Prezentācija
Es organizēšu Norwex preču prezentāciju
Pievienoties
Es kļūšu par Norwex konsultantu
Mācīties
Es izzināšu informāciju par Norwex kustību