MISIJA MAINĪT

Privātuma politika

PĒDĒJĀS IZMAIŅAS VEIKTAS: 2022. GADA NOVEMBRIS

Ievads

Norwex ciena un ir apņēmies aizsargāt jūsu privātumu, un šajā Privātuma paziņojumā (“paziņojums”) ir paskaidrots, kā mēs apkopojam, izmantojam un kopīgojam personas datus, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes un kad mēs sniedzam jums pakalpojumus (“pakalpojumi”). Tajā ir arī aprakstītas jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personas datu apstrādi un tas, kā jūs varat sazināties ar mums, lai izmantotu šīs tiesības, vai uzdot jautājumus par mūsu privātuma praksi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis paziņojums neattiecas uz informāciju, kas savākta trešo pušu vietnēs vai ar jebkuru trešo pušu lietojumprogrammu, kas var būt saistīta ar vietnēm vai ir pieejama no tām; ja noklikšķināt uz citas vietnes saiti, lūdzu, izlasiet tās privātuma politiku.

 1. Kad un kā mēs apkopojam informāciju par jums
 2. Mūsu apkopotās informācijas veidi
 3. Kā un kāpēc mēs izmantojam jūsu informāciju
 4. Kā mēs dalīsimies ar jūsu informāciju
 5. Jūsu izvēle attiecībā uz jūsu informāciju
 6. Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju
 7. Kā mēs glabājam jūsu informāciju
 8. Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju
 9. Jūsu tiesības saskaņā ar Apvienotās Karalistes un ES GDPR
 10. Jūsu tiesības saskaņā ar CCPA
 11. Jūsu tiesības saskaņā ar PIPEDA
 12. Izmaiņas mūsu privātuma paziņojumā
 13. Kā ar mums sazināties

1. Kad un kā mēs apkopojam informāciju par jums 

No pirmā brīža, kad jūs sazināties ar mums, mēs apkopojam datus. Dažreiz jūs sniedzat mums datus, dažreiz dati par jums tiek vākti automātiski. Zemāk informācija, kad un kā mēs to darām.

Mēs ievācam personas datus, ja:

 • Jūs pārlūkojat jebkuru mūsu vietnes lapu
 • Jūs reģistrējaties kontam
 • Jūs veicat darījumu ar mums, nereģistrējoties kontam
 • Jūs aizpildāt veidlapas
 • Jūs aizpildāt mūsu pievienošanās veidlapu, lai kļūtu par konsultantu
 • Jūs saņemat no mums e-pastus
 • Jūs sazināties ar mums klientu atbalsta sniegšanai
 • Jūs aizpildāt savu profilu vai dalāties ar savu personīgo informāciju

Jūs sniedzat personas datus, kad:

 • Jūs reģistrējaties kontam
 • Jūs veicat darījumu ar mums, nereģistrējoties kontam
 • Jūs aizpildāt veidlapas
 • Jūs aizpildāt mūsu pievienošanās veidlapu, lai kļūtu par konsultantu
 • Jūs saņemat no mums e-pastus
 • Jūs sazināties ar mums klientu atbalsta sniegšanai
 • Jūs aizpildāt savu profilu vai dalāties ar savu personīgo informāciju

2. Mūsu apkopotās informācijas veidi

Atkarībā no tā, kā jūs mijiedarbojaties ar mums, kā aprakstīts iepriekš, mēs varam apkopot:

 • Jūsu kontaktinformāciju, tostarp jūsu vārdu, e-pastu, tālruņa numuru, pasta adresi un norēķinu adresi.
 • Paroli, kad izveidojat kontu pie mums.
 • Valsts identifikācijas informāciju, piemēram, pases, sociālās apdrošināšanas numuru (ASV) un citus identifikatorus, ko izmanto valsts līmenī.
 • Dzimšanas datus.
 • Maksājuma informāciju, ja veicat darījumu ar mums.
 • Pamata kontaktinformāciju, ja izvēlaties reģistrēties, lai izmantotu mūsu vietnes, abonētu mūsu pakalpojumus, izliktu materiālus vai pieprasītu papildu pakalpojumus vai informāciju.
 • Datus, kas jūs identificē, piemēram, jūsu IP adresi, pieteikšanās informāciju, pārlūkprogrammas veidu un versiju, laika joslas iestatījumus, pārlūkprogrammas spraudņu veidus.
 • Interneta darbības, tostarp jūsu mijiedarbību ar mūsu Pakalpojumiem, URL klikšķu straumes (ceļš, ko veicat caur mūsu vietni), skatītos produktus/pakalpojumus, lapas atbildes laiku, lejupielādes kļūdas, cik ilgi jūs uzturaties mūsu lapās, ko jūs darāt šajās lapās, cik bieži, un citas darbības.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm, lūdzu, skatiet mūsu atsevišķo paziņojumu par sīkfailiem <hipersaite>.

Vai Norwex vāc sensitīvus datus? Mēs nevācam sensitīvus datus par jums (piemēram, rasi vai etnisko izcelsmi, politiskos uzskatus, reliģisko/filozofisko pārliecību, dalību arodbiedrībās, ģenētiskos datus, biometriskos datus, veselības datus, datus par jūsu seksuālo dzīvi vai orientāciju, precīzus ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus vai datus par pārkāpumiem), izņemot gadījumus, kad mums ir jūsu īpaša piekrišana vai, kad mums tas ir nepieciešams, lai ievērotu likumu.

Vai Norwex vāc datus par bērniem? Nē. Mūsu tīmekļa vietnes nav paredzētas lietošanai bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, un mēs apzināti neievācam personas datus, kontaktinformāciju un nepieprasām nekāda veida informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka mums varētu būt kāda informācija no vai par bērnu, kas jaunāks par 13 gadiem, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu nekavējoties dzēst šo informāciju:

privacy@norwex.com

norwexlatvia@norwex.com

 

3. Kā un kāpēc mēs izmantojam jūsu informāciju 

Datu aizsardzības likums nozīmē, ka mēs varam izmantot jūsu datus tikai konkrētiem mērķiem un gadījumos, kad mums ir juridisks pamats to darīt. Mēs apstrādājam jūsu datus:

 

 • Piegādes pakalpojumu sniegšana: mūsu līgumsaistību izpilde sniegt jums pakalpojumus. 

Juridiskais pamats: Līgums

 • Klientu atbalsts: atbildēšana uz jautājumiem un problēmu risināšana pa tālruni vai e-pastu. 

Šīs datu izmantošanas juridiskais pamats: Līgums

 • Mārketinga nolūkos (ar jūsu piekrišanu): e-pasta ziņojumu un ziņojumu sūtīšana par jaunām funkcijām, produktiem un pakalpojumiem, konkursiem un saturu. 

Šīs datu izmantošanas juridiskais pamats: piekrišana

 • Mūsu vietnes un pakalpojumu darbība un uzlabošana: jūsu pieprasījumu, pieteikšanās un autentifikācijas pārvaldība, iestatījumu atcerēšanās, mitināšana un aizmugures infrastruktūra, funkciju testēšana, galveno lapu pārvaldība un krāpšanas identificēšana. 

Juridiskais pamats: Līgums, Likumīgās intereses

Ko nozīmē katrs juridiskais pamats?

Piekrišana: jūs esat devis skaidru piekrišanu apstrādāt jūsu personas datus konkrētam mērķim. Varat izvēlēties atsaukt savu piekrišanu, izmantojot īpašas funkcijas, kas nodrošinātas, lai jūs varētu atsaukt piekrišanu, piemēram, e-pasta abonēšanas saiti.

Līgums: Jūsu datu apstrāde ir nepieciešama, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar līgumu vai tāpēc, ka esam lūguši jūs veikt konkrētas darbības pirms šī līguma noslēgšanas.

Leģitīmās intereses: Jūsu datu apstrāde ir nepieciešama mūsu likumīgajām interesēm vai trešās personas likumīgajām interesēm, ja šīs intereses neatsver jūsu tiesības un intereses. Šīs likumīgās intereses ir:

 

 • Gūt ieskatu no jūsu uzvedības mūsu tīmekļa vietnē un mūsu pakalpojumu vietnēs.
 • Mūsu pakalpojumu sniegšana, izstrāde un uzlabošana.
 • Ļauj mums uzlabot, pielāgot vai pārveidot mūsu pakalpojumus un saziņu.
 • Mārketinga kampaņu efektivitātes noteikšana.
 • Datu drošības uzlabošana.

Katrā gadījumā šīs likumīgās intereses ir spēkā tikai tad, ja tās nepārkāpj jūsu tiesības un intereses.

4. Kā mēs kopīgojam jūsu informāciju

Mēs varam izpaust personas datus mūsu grupas uzņēmumiem, lai izpildītu mūsu līgumsaistības pret jums, kā arī tiešajiem darbuzņēmējiem un pilnvarotajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas sniedz noteiktus pakalpojumus mūsu vārdā.

Mūsu pakalpojumu sniedzēji drīkst izmantot datus, kurus mēs ar tiem kopīgojam, tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem. Šie pakalpojumi var ietvert tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, tīmekļa analīzes pakalpojumu sniedzējus, e-pasta pakalpojumu sniedzējus un mākoņa aptauju platformu nodrošinātājus.

Mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums par precēm un pakalpojumiem, kas jūs varētu interesēt, ja esat piekritis, ka ar jums sazināsies šādiem nolūkiem.

Ja (gan paredzama, gan faktiska) notiek dažu vai visu Norwex aktīvu apvienošanās, iegāde vai jebkāda veida pārdošana, tādā gadījumā Norwex rīcībā esošie personas dati par klientiem būs starp aktīviem, kas tiek nodoti (potenciālajam) pircējam.

Mēs varam arī izpaust jūsu personas datus dažu vai visu Norwex aktīvu apvienošanas, iegādes vai jebkāda veida pārdošanas gadījumā; trešajām personām, lai izpildītu jebkuru tiesas rīkojumu vai citu juridisku pienākumu; lai īstenotu vai piemērotu mūsu lietošanas noteikumus vai pārdošanas noteikumus un citus līgumus, un, lai aizsargātu Norwex, mūsu klientu vai citu personu tiesības, īpašumu vai drošību.

5. Jūsu izvēle attiecībā uz jūsu informāciju

Kā savu personas datu īpašniekam jums ir izvēles iespējas. Jums ir pieejamas vairākas izvēles iespējas attiecībā uz informāciju par jums:

Ierobežojiet Norwex sniegto personas datu apjomu: ja jums ir personiskas vai biznesa attiecības ar Norwex, jums ir tiesības ierobežot personas datu veidus, kurus mēs glabājam, apstrādājam un/vai pārsūtām.

Opt-Out of Marketing: You can exercise your right to prevent such processing by checking or unchecking the opt-in checkboxes on the forms we use to collect your data. You can also exercise the right at any time by contacting us at:

 

Atteikšanās no mārketinga: varat izmantot savas tiesības novērst šādu apstrādi, atzīmējot vai noņemot atzīmi veidlapās, kuras izmantojam jūsu datu vākšanai. Jūs varat arī izmantot tiesības jebkurā laikā, sazinoties ar mums:

 

CDNcompliance@norwex.com

UScompliance@norwex.com  

EUcompliance@norwex.com

norwexlatvia@norwex.com

Atteikšanās no elektroniskās saziņas: jums ir tiesības atteikties no Norwex reklāmas ziņojumu saņemšanas, nosūtot mums e-pasta ziņojumu uz iepriekš norādītajām e-pasta adresēm, tēmā norādot “Anulēt abonementu”.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat tad, ja atsakāties no reklāmas ziņojumiem, Norwex joprojām var jums nosūtīt papildu ziņojumus, kas saistīti ar jūsu kontu un citu svarīgu informāciju.

6. Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju

Mēs esam ieviesuši pasākumus, kas paredzēti, lai aizsargātu jūsu personas datus no nejaušas nozaudēšanas un nesankcionētas piekļuves, izmantošanas, pārveidošanas un izpaušanas. Diemžēl, informācijas pārraide caur internetu nav pilnībā droša. Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt uz mūsu vietnēm nosūtīto jūsu personas datu drošību; jebkura pārraide ir pakļauta jūsu riskam. Kad būsim saņēmuši jūsu informāciju, mēs izmantosim stingras procedūras un drošības līdzekļus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi.

7. Kā mēs glabājam jūsu informāciju

Mēs varam pārsūtīt datus uz Norwex datubāzēm citās valstīs, ārpus valstīm, kur tie tika sniegti, un, kad mēs to darām, mēs pārsūtām informāciju saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem. Turklāt personas dati tiks pārsūtīti organizācijām ārpus Apvienotās Karalistes vai Eiropas Savienības tikai tad, ja ir ieviesti atbilstoši mehānismi, piemēram, ES līguma standartklauzulas, saistošie korporatīvie noteikumi vai atsevišķas līguma vienošanās, kas atbilst attiecīgajām Eiropas tiesību aktu prasībām. 

8. Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju

Mēs saglabāsim jūsu informāciju tikai tik ilgi, cik tas būs nepieciešams šajā paziņojumā izklāstītajiem mērķiem; tik ilgi, kamēr jūsu konts ir aktīvs; vai, ja nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus.

Norwex saglabās un izmantos jūsu informāciju tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus, izpildītu mūsu līgumus un citas darbības, kas aprakstītas šajā paziņojumā.

9. Jūsu tiesības saskaņā ar Apvienotās Karalistes un ES GDPR. 

 

CDNcompliance@norwex.com

UScompliance@norwex.com  

EUcompliance@norwex.com

norwexlatvia@norwex.com

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir jāpārbauda jūsu identitāte, pirms mēs varam apstrādāt jebkuru no šajā sadaļā aprakstītajiem pieprasījumiem; un pēc saviem ieskatiem noraidīt jūsu pieprasījumu, ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu identitāti.

Piekļuves tiesības: jums ir tiesības saņemt apstiprinājumu, vai jūsu personas dati tiek apstrādāti, un, ja tas notiek, iegūt savu personas datu kopiju.

Tiesības uz labošanu: Jums ir tiesības labot neprecīzus personas datus un tiesības uz nepilnīgu personas datu papildināšanu.

Tiesības uz dzēšanu (tiesības tikt aizmirstam): jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus.

Tiesības uz apstrādes ierobežošanu: Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi.

Tiesības uz datu pārnesamību: jums ir tiesības pieprasīt jūsu personas datu pārsūtīšanu tieši jums vai citai organizācijai strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā.

Tiesības iebilst: Jums ir tiesības iebilst pret savu personas datu apstrādi.

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību par to, kā mēs izmantojam jūsu datus: Ja jūsu pieprasījums vai bažas netiek apmierinoši atrisinātas, varat vērsties vietējā datu aizsardzības iestādē: 

EU- https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection_en  

UK – https://ico.org.uk/ 

10. Jūsu tiesības saskaņā ar CCPA:

Kalifornijas Patērētāju privātuma likums (CCPA) nodrošina Kalifornijas iedzīvotājiem īpašas tiesības attiecībā uz viņu personas datiem. Jūs varat īstenot savas tiesības, nosūtot mums e-pastu uz:

 

CDNcompliance@norwex.com

UScompliance@norwex.com  

EUcompliance@norwex.com

norwexlatvia@norwex.com

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir jāpārbauda jūsu identitāte, pirms mēs varam apstrādāt jebkuru no šajā sadaļā aprakstītajiem pieprasījumiem; un pēc saviem ieskatiem noraidīt jūsu pieprasījumu, ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu identitāti.

Right To Know & Access: You may request that we disclose:

Tiesības zināt un piekļūt: Jūs varat pieprasīt, lai mēs atklājam:

 • Savākto personas datu kategorijas
 • Konkrētu informāciju par savāktajiem personas datiem
 • Avotu kategorijas, kuros tiek apkopoti personas dati
 • Nolūki, kādos mēs izmantojam personas datus
 • Trešo pušu kategorijas, ar kurām mēs kopīgojam personas datus
 • Informācijas kategorijas, ko mēs pārdodam vai izpaužam trešajām personām

Tiesības uz datu pārnesamību: jums ir tiesības pieprasīt savus personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā.

Tiesības uz labošanu: Jums ir tiesības labot neprecīzus personas datus un tiesības uz nepilnīgu personas datu aizpildīšanu.

Tiesības uz dzēšanu: jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu jebkurus jūsu personas datus, izņemot, ja informācijas saglabāšana mums vai mūsu pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešama, lai:

 1. Pabeigtu darījumu, kuram mēs ievācām personas datus, nodrošinātu pieprasīto preci vai pakalpojumu, veiktu darbības, kas ir saprātīgi sagaidāmas mūsu pastāvīgo darījumu attiecību kontekstā, vai citādi izpildītu mūsu līgumu.
 2. Atklātu drošības incidentus, aizsargātu pret ļaunprātīgām, maldinošām, krāpnieciskām vai nelikumīgām darbībām vai sauktu pie atbildības personas, kas ir atbildīgas par šādām darbībām.
 3. Identificētu un labotu kļūdas, kas pasliktina esošo paredzēto funkcionalitāti.
 4. Īstenotu vārda brīvību, nodrošinātu citas personas tiesības izmantot savas vārda brīvības tiesības vai izmantotu citas likumā noteiktās tiesības.
 5. Ievērotu Kalifornijas Elektronisko sakaru privātuma likumu (Cal. Penal Code, § 1546 seq.).
 6. Iespējotu tikai tādus iekšējos lietojumus, kas ir saprātīgi saskaņoti ar personu ekspektācijām, pamatojoties uz jūsu attiecībām ar mums.
 7. Ievērotu juridisko pienākumu.
 8. Izmantotu šo informāciju citādā veidā iekšēji un likumīgi, saskaņā ar kontekstu, kurā to sniedzāt.

Tiesības uz nediskrimināciju: mēs nediskriminēsim jūs par jūsu CCPA tiesību izmantošanu.

11. Jūsu tiesības saskaņā ar PIPEDA

Personas informācijas aizsardzības un elektronisko dokumentu likums (“PIPEDA”) nodrošina Kanādas iedzīvotājiem īpašas tiesības attiecībā uz viņu personas datiem. Jūs varat īstenot savas tiesības, nosūtot mums e-pastu uz:

 

CDNcompliance@norwex.com

UScompliance@norwex.com  

EUcompliance@norwex.com

norwexlatvia@norwex.com

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir jāpārbauda jūsu identitāte, pirms mēs varam apstrādāt jebkuru no šajā sadaļā aprakstītajiem pieprasījumiem; un pēc saviem ieskatiem noraidīt jūsu pieprasījumu, ja mēs nevaram pārbaudīt jūsu identitāti.

Tiesības zināt un piekļūt: Jūs varat pieprasīt, lai mēs atklājam:

 • Vai uzņēmums vāc personas datus par jums
 • Savākto personas datu kategorijas
 • Kā tiek apstrādāti personas dati
 • Trešās puses, ar kurām mēs kopīgojam personas datus

Tiesības uz labošanu: Jums ir tiesības labot neprecīzus personas datus un tiesības uz nepilnīgu personas datu aizpildīšanu.

Tiesības iebilst: jums ir tiesības iebilst pret noteiktiem apstrādes veidiem, tostarp apstrādi saistībā ar tiešā mārketinga paziņojumiem.

12. Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Šis paziņojums laiku pa laikam var mainīties, un tiek uzskatīts, ka, turpinot lietot vietni, piekrītat šādām izmaiņām, tāpēc, lūdzu, periodiski pārbaudiet šo paziņojumu, lai iegūtu atjauninājumus.

Datums, kad šis privātuma paziņojums tika pēdējo reizi pārskatīts, ir norādīts lapas augšdaļā.

13. Kā ar mums sazināties

Jūs varat sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par mūsu privātuma paziņojumu. Lūdzu, sazinieties ar mums:

CDNcompliance@norwex.com

UScompliance@norwex.com  

EUcompliance@norwex.com

norwexlatvia@norwex.com

Ja dzīvojat ASV:
Norwex USA, Inc.
800 W. Bethel Road
Coppell, TX 75019
USA

UScompliance@norwex.com  

 

Ja dzīvojat Kanādā:
Norwex Canada Inc.
P.O. Box 714
Stn Main
Dauphin, Manitoba R7N 3B3
Canada 

CDNcompliance@norwex.com

 

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas iedzīvotājs:
Norwex Malta Ltd 

Pama 1, Misrah Is-Sebbiegh, Zebbiegh, L-Mgarr

MGR 2071 Malta

EUcompliance@norwex.com

 

Ja dzīvojat Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā:
Norwex Baltic SIA

Mazā Krasta 83, Rīga

LV- 1003, Latvija

norwexlatvia@norwex.com