IESPĒJU PASAULE

Jūs padarāt to iespējamu

Ietekmējot un izglītojot citus, jūs varat izveidot atalgojošu biznesu un būtiski
ietekmēt nākamās paaudzes.

Pievienojies mums >

Attīries no ķīmiskām vielām

No vairāk nekā 85 000 ķimikāliju, kas pastāv šodien, tikai dažas ir pārbaudītas, lai noteiktu to ietekmi uz cilvēku veselību.

Mājsaimniecības ietupījumi

Ķīmijas draudi

Plastmasas atkritumi

Produkti ar mērķi

Mēs radām savus brīnišķīgos produktus, lai mājas, ģimenes un mūsu planēta būtu drošāka. Tas sākas ar mūsu revolucionāro mikrošķiedru, kas noņem līdz pat 99% baktēriju, izmantojot tikai ūdeni, ievērojot pareizas kopšanas un lietošanas instrukcijas. Iepērcieties tagad >

Sapņu projekts vai papildus darbs – izlemjat jūs.

Vai jūs aizrautīgi vēlaties aizsargāt savu māju no kaitīgām ķīmiskām vielām? Vai jums ir mērķis atmaksāt aizdevumu vai īstenot sapņu projektu? Vai vēlaties elastīgu darba grafiku, kas ietver vairāk laika ģimenei?

Jūs to varat pilnīgi izdarīt!.

Tas ir vienkārši un jautri, un jūs varat sākt bez maksas.

Pievienojies mums >

Tavi ieguvumi kļūstot par konsultantu

  • Veicini veselīgu dzīvesveidu, rūpējies par savu veselību un apkārtējo vidi
  • Nopelni 25% līdz 35% atlaidi
  • Veido savu biznesu, piesaistot jaunus konsultantus, un pelni vēl vairāk un saņem papildus bonusus
  • Piedalies Norwex rīkotajās aktivitātēs un saņem iespēju iegūt balvas
  • Apvieno ģimenes rūpes ar darbu un iepazīsti jaunus cilvēkus
  • Pilnveidojies un pierādi sevi

Starta komplekts tikai par 9.99€

Komplektā ir iekļauti dotā brīža populārākie produktu paraugi: universālais mikrošķiedras audums un stiklu tīrīšanas audums, kā arī preču katalogs un informatīvie materiāli, lai kļūtu par veiksmīgu Norwex konsultantu!

Kad ticat tam, ko darāt, tas nekad nešķiet kā darbs

Ko saka mūsu konsultanti

Es pievienojos Norwex®, nepiedaloties nevienā prezentācijā . Es biju pārsteigts par to, cik labi šie produkti darbojās un cik viegli tos bija tīrīt! Man nekad nebija nodoma attīstīt biznesu, taču Norwex esmu atradusi brīnišķīgu kopienu ar misiju, kurai ticu, un jaunas iespējas, kas ir būtiski ietekmējušas manu ģimeni.

– Julie H., llinois

Ko saka mūsu konsultanti

“Es dalos ar Norwex jau piecus gadus un esmu pārsteigts par personīgo izaugsmi, pārliecību, draudzību un finansiālo ieguvumu, ko mana ģimene guva, darbojoties Norwex. Tasir devis man un manai ģimenei iespējas, kādas mums citādi nebūtu bijušas, un es esmu ļoti pateicīgs!

– Sarah C., Montana

Ko saka mūsu konsultanti

“Es dalos ar Norwex jau piecus gadus un esmu pārsteigts par personīgo izaugsmi, pārliecību, draudzību un finansiālo ieguvumu, ko mana ģimene guva, darbojoties Norwex. Tasir devis man un manai ģimenei iespējas, kādas mums citādi nebūtu bijušas, un es esmu ļoti pateicīgs! prezentācijas rīkošanā”

– Sarah S., Minnesota

Ko saka mūsu konsultanti

Kad mana meita piedzima ar medicīniskām vajadzībām, atgriešanās pedagoģiskās asistentes darbā nebija risinājums. Norwex man deva iespēju brīvi gūt ienākumus un būt blakus meitai. Es nevarētu atrast tādu elastību citā uzņēmumā.

– Jaime W., Manitoba