EnviroCloth® universālais mikrošķiedras audums

13,99 

Šo universālo tīrīšanas audumu var izmantot sausu vai samitrinātu ar ūdeni. Augstas kvalitātes antibakteriālais* mikrošķiedras audums nodrošina izcilus tīrīšanas rezultātus, notīrot 99% baktēriju no virsmas, izmantojot tikai ūdeni. Vienkārši samitriniet un noslaukiet — iespējams, jums vairs nekad nebūs vajadzīgi tīrīšanas līdzekļi, kuros ir daudz ķīmisko vielu, vai vienreiz lietojamos papīra dvieļus. Turklāt BacLock reģistrētā zīme norāda, ka produktam ir antibakteriālas īpašības, un audumā esošais sudraba aģents palīdz audumu saglabāt ilgāk tīru, samazinot pelējuma sēnes augšanu, baktēriju vairošanos un auduma smakošanu 24 stundu laikā. Tas palīdz ilgāk saglabāt audumu tīru un svaigu, ļaujot to mazgāt retāk.

  • Lieliski uzsūcošs, lai noturētu ūdenī 7 reizes vairāk par savu svaru.
  • Ātri novērš ikdienas netīrību — atkarībā no uzdevuma izmantojiet sausu vai mitru.
  • Austi no blīvām, īpaši smalkām šķiedrām, kas piesaista netīrumus, baktērijas un mikrobus, pateicoties to magnētiskajam lādiņam.

*Ievērojiet pareizu kopšanas un lietošanas instrukciju.

**Satur BacLock®, kas norāda, ka produktam ir antibakteriālas īpašības. Sudraba šķiedras, kas ieaustas Norwex antibakteriālajā mikrošķiedrā, izmantojot savas pašattīrīšanās īpašības, palīdz audumu saglabāt ilgāk tīru, samazinot pelējuma sēnes augšanu, baktēriju vairošanos un auduma smakošanu 24 stundu laikā.

***OEKO-TEX STANDARD 100 etiķete apliecina, ka visas produkta sastāvdaļas – sākot no diegiem, dzijas, krāsvielām un beidzot ar apdares materiāliem, pogām, rāvējslēdzējiem – ir pārbaudītas un nesatur cilvēka veselībai kaitīgas vielas Šis ir pasaulē pazīstamākais produktu kvalitātes izcilības sertifikāts tekstilrūpniecībā.

SKU: Prece# 700066-v Kategorija: ,
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.