Ezis – Putekļu tīrīšanas cimds bērniem

19,99 

Lielisks un jautrs veids, kā iemācīt saviem mazajiem bērniem, cik svarīgi ir tīrīt, neizmantojot kaitīgas ķimikālijas! Šis apburošais eža dizains uzreiz aizraus viņu iztēli un liks viņu mazajām rociņām labprāt pielikt palīdzīgu roku mājas uzkopšanā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir putekļu tīrīšana no iPad, palodzēm, rakstāmgalda šis simpātiskais dzīvnieciņš ir gatavs šim uzdevumam.
Putekļu lupatiņu var lietot mitru vai sausu, un tā ir ideāli piemērota ātrai, videi draudzīgai putekļu tīrīšanai visā mājā, tostarp žalūzijās, ekrānos un citās grūti tīrāmās vietās. Izstrādāta ar biezām, izturīgām, plīša šķiedrām, kas piesaista putekļus un citus alergēnus – un nelaiž tos prom.
Iepazīstinot savus bērnus ar šo omulīgo kompanjonu, varat izveidot drošāku un videi draudzīgāku tīrīšanas rutīnu saviem bērniem.
Pirms putekļu tīrīšanas elektroniku uz brīdi izslēdziet, jo elektrostatiskais lādiņš, ko tā izdala, var aizturēt putekļus, konkurējot ar dūrainīša statiskās elektrības vilkmi.
SKU: Prece# E30785 Kategorija:
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.