Daudzfunkcionālās auduma salvetes, 2 gab.

16,99 

Stilīgas un super mitrum uzsūcošas! Šie audumi uzsūc izlijušos šķidrumus un notīra netīrumus. Blīvi austā, īpaši smalkā Norwex mikrošķiedra notīra no virsmas līdz pat 99 % baktēriju, izmantojot tikai ūdeni, ja tiek ievēroti pareizi kopšanas un lietošanas norādījumi. Tās ātri uzsūcs un ātri žūst, tāpēc pirms mazgāšanas tās var izmantot vairākas reizes – lieliski piemērotas, lai tās būtu pa rokai mājās.
Vannas istabas un virtuves darba virsmu tīrīšanas lupatiņas ir tīrāka, drošāka un labāka alternatīva papīra dvieļu izmantošanai jūsu mājās. Videi draudzīgas, ilgtspējīgas un atkārtoti lietojamas – palīdz saudzēt kokus un taupīt ūdeni.
**Satur BacLock®, kas norāda, ka produktam ir antibakteriālas īpašības. Sudraba šķiedras, kas ieaustas Norwex antibakteriālajā mikrošķiedrā, izmantojot savas pašattīrīšanās īpašības, palīdz audumu saglabāt ilgāk tīru, samazinot pelējuma sēnes augšanu, baktēriju vairošanos un auduma smakošanu 24 stundu laikā.
Izmērs: 35 x 24 cm
SKU: Prece# E30651 Kategorija: ,
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.