Stiklu tīrīšanas audums

12,99 

Nepieciešams efektīvas logu tīrīšanas līdzeklis bez ķīmiskām vielām? Mūsu drošais un ilgtspējīgais stiklu tīrīšanas audums nodrošina stiklu, piemēram, logu, spoguļu un citu priekšmetu, mirdzoši tīru tīrīšanu, izmantojot tikai ūdeni. Mīkstā, cieši austā mikrošķiedras tīrīšanas lupatiņa noņem līdz pat 99 %* baktēriju un atstāj spīdīgas virsmas – bez neglītām švīkām vai atlikumiem. Lieliski darbojas kopā ar mitru EnviroCloth® universālo mikrošķiedras audumu, nav nepieciešams lietot kaitīgus ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus!

Norwex ir reģistrējis preču zīmi BacLock®, kas norāda,ka produktam ir antibakteriālās īpašības. Sudraba šķiedras, kas ieaustas Norwex antibakteriālajā mikrošķiedrā, izmantojot savas pašattīrīšanās īpašības, palīdz audumu saglabāt ilgāk tīru, samazinot pelējuma sēnes augšanu, baktēriju vairošanos un auduma smakošanu 24 stundu laikā.

Šim produktam tika veikta neatkarīga testēšana, un tika atzīts, ka tas nesatur kaitīgas vielas un atbilst OEKO-TEX® STANDARD 100 stingrajiem globālajiem kritērijiem.

Nav noliktavā

SKU: Prece# 705059 Kategorija: , ,
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.